Spotkanie z nurkowaniem

czwartek, 2.6.2011

Na basenie każde dziecko ze świetlicy integracyjnej mogło zanurkować w pełnym sprzęcie płetwonurka pod okiem wykwalifikowanych instruktorów.

basen-nurkowanie-049Dzięki uprzejmości grupie płetwonurków z Inowrocławia nasze dzieci mogły poczuć się jak prawdziwi płetwonurkowie. Były to wspaniałe zajęcia, które do dziś są wspominane z przyjemnością. Zanurzasz się pod wodę , próbujesz opanować stres poprawić wszystkie klamry i nagle rozumiesz że oddychasz pod woda .Najpiękniejsze są zawsze te pierwsze oddechy ta świadomość tego że nie każdy ma tą szanse zwiedzania podwodnych zakamarków To uczucie lepszości i radości w jednym a także szczęścia spowodowanego rozpoczęciem swojej przygody z nurkowaniem. Dziękujemy bardzo że nasze dzieci mogły się poczuć wyjątkowo.

Ostatki

czwartek, 2.6.2011

koza-2011-014Ostatni dzień karnawału jest wyczekiwanym przez dzieci wydarzeniem, ponieważ tego dnia odwiedza nas „Koza” barwny i głośny korowód przebierańców obchodzący miasto i okoliczne wioski, zbierający datki, składający życzenia, zapraszający na zabawę podkoziołkową, która kończy okres karnawału. Wśród postaci znajdowały się zwierzęta które symbolizowały życie i wegetację – „Koza”, „ Niedźwiedź”. Całość dopełniły specyficzne zachowania postaci z korowodu- tańce, skoki, bodzenie, strzelanie z bata. „Kozie” towarzyszy głośna muzyka, która ma na celu odpędzenie wszelkiego zła, a szczególnie zimę.

20-lecie

niedziela, 30.1.2011

20-lecie-stowarzyszenia-2011-12528.10.2011 obchodziliśmy 20 rocznicę powstania stowarzyszenia. w ten dzień chcieliśmy podziękować wszystkim naszym przyjaciołom, rodzicom- którzy włączają się w pracę stowarzyszenia oraz wychowawcom.